РЕЗУЛТАТИ ОТ КАНДИДАТСТУДЕНТСКИ ИЗПИТИ

 

КСК 2018

РЕЗУЛТАТИ ОТ КАНДИДАТСТУДЕНТСКИ ИЗПИТИ

 

 

 КЛАСИРАНЕ

 

БАКАЛАВЪРСКИ СПЕЦИАЛНОСТИ

 

МАГИСТЪРСКИ СПЕЦИАЛНОСТИ

 

 

РЕЗУЛТАТИ  II КРЪГ – СПЕЦИАЛНОСТИ от ФАКУЛТЕТ “ЕКРАННИ ИЗКУСТВА”

 

КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ: Ханис Багашов, Леонарда Ковачовска, Михаил Лучков, Аня Ивкович – РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

 

 

 

Специалност “ТЕАТРАЛНА ПРОДУКЦИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 


Специалност “АКТЬОРСТВО ЗА КУКЛЕН ТЕАТЪР”

 

РЕЗУЛТАТИ III КРЪГ

 

Списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг “Актьорство за куклен театър”

 

РЕЗУЛТАТИ  II КРЪГ (жени)

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ  II КРЪГ (мъже)

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ (жени)

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг (мъже)

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 

 

Специалност “РЕЖИСУРА ЗА ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР”

 

РЕЗУЛТАТИ III КРЪГ

 

РЕЗУЛТАТИ  II кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

 

Специалност “ТЕАТРАЛНО ИЗКУСТВО”

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

 

Специалност “МЕНИДЖМЪНТ В СЦЕНИЧНИТЕ ИЗКУСТВА”

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 


 

 

 

Специалност РЕЖИСУРА В КУКЛЕНО-ТЕАТРАЛНИТЕ ПРАКТИКИ

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ  I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

Специалност ПУБЛИЧНА РЕЧ”

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ  I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 


 

 

Специалност “ФИЛМОВА И ТЕЛЕВИЗИОННА РЕЖИСУРА”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “АНИМАЦИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ  I КРЪГ

Кандидат-студент – Аня Ивкович

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ТЕАТРОЗНАНИЕ И ТЕАТРАЛЕН МЕНИДЖМЪНТ”

 

РЕЗУЛТАТИ II КРЪГ

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

 

Специалност “АКТЬОРСТВО ЗА ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР”

 

РЕЗУЛТАТИ III кръг

 

РЕЗУЛТАТИ II кръг (жени)

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг (жени)

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 

РЕЗУЛТАТИ  II кръг (мъже)

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг (мъже)

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 


 

 

Специалност “ФОТОГРАФИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Кандидат-студент – Леонарда Ковачовска

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ФИЛМОВ И ТЕЛЕВИЗИОНЕН ЗВУК”

 

РЕЗУЛТАТИ I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ФИЛМОВО И ТЕЛЕВИЗИОННО ОПЕРАТОРСТВО”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ФИЛМОВ И ТЕЛЕВИЗИОНЕН ДИЗАЙН”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ТЕАТЪР НА ДВИЖЕНИЕТО – ПАНТОМИМА”

 

РЕЗУЛТАТИ  III кръг

 

РЕЗУЛТАТИ II кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

 


 

 

Специалност “ЕКРАННИ ИЗСЛЕДВАНИЯ И ЖУРНАЛИСТИКА”

 

РЕЗУЛТАТИ I КРЪГ

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук


 

 

Специалност “ФИЛМОВ И ТЕЛЕВИЗИОНЕН МОНТАЖ”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук

 


 

 

Специалност “СЦЕНОГРАФИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ III кръг

РЕЗУЛТАТИ  II кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до III кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

 

Специалност “ДРАМАТУРГИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук

 


 

 

Специалност “ОБРАЗОВАТЕЛЕН И ТЕРАПЕВТИЧЕН КУКЛЕН ТЕАТЪР”

 

РЕЗУЛТАТИ  II кръг

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

Специалност “МЕНИДЖМЪНТ В ЕКРАННИТЕ ИЗКУСТВА”

 

РЕЗУЛТАТИ  II кръг

РЕЗУЛТАТИ I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг


 

 

Специалност “ФИЛМОВО И ТЕЛЕВИЗИОННО ПРОДУЦЕНТСТВО”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг

списък на кандидат-студентите допуснати до II кръг

Информация за II кръг вижте тук

 


 

Специалност “ЕСТЕТИКА НА ПРИЛОЖНАТА ФОТОГРАФИЯ”

 

РЕЗУЛТАТИ  I кръг