Премиера на постановката “Танго” в театъра на НАТФИЗ (БНТ, “Култура БГ”, 08.10.2020 г.) Абсолвенти играят премиерно „Танго“ от Славомир Мрожек в НАТФИЗ (БНР, Програма “Хоризонт”, 07.10.2020 г.)